Ексцентрикова шліфмашина Kraissmann 1125 AES 20UL
Фото 6 |
Kraissmann 1125 AES 20UL |
|
Модель 1125 AES 20UL поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 1125 AES 20UL
Усі ціни 18 →Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна Kraissmann 1125 AES 20UL (без АКБ і | 1 514 грн. |
Орбітальна шліфувальна машина Kraissmann 1125 AES 20UL (без акумулятора та | 1 800 грн. |
Орбітальна шліфувальна машина Kraissmann 1125 AES 20UL (2 акумулятор 4 А/г | 5 760 грн. |
Орбітальна шліфувальна машина Kraissmann 1125 AES 20UL (1 акумулятор 4 А/г | 4 095 грн. |
Орбітальна шліфувальна машина Kraissmann 1125 AES 20UL (1 акумулятор 2 А/г | 3 420 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →