Болгарка Kraissmann 1252 AWS-BL 20UL
Фото 5 |
Kraissmann 1252 AWS-BL 20UL |
|
Модель 1252 AWS-BL 20UL поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 1252 AWS-BL 20UL
Усі ціни 9 →Болгарка акумуляторна Kraissmann 1252 AWS-BL 20UL (безщіткова, 20В, 2 акум | 6 255 грн. |
Болгарка акумуляторна Kraissmann 1252 AWS-BL 20UL (безщіткова, 20В, без ак | 2 430 грн. |
Болгарка акумуляторна Kraissmann 1252 AWS-BL 20UL (безщіткова, 20В, 1 акум | 4 680 грн. |
Акумуляторна болгарка KRAISSMANN 1252 AWS-BL 20UL (Акумулятор 4000 мАч + З | 4 067 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина (Болгарка) KRAISSMANN 1252 AWS-BL 2 | 3 978 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →