Шліфувальна машина Kraissmann 750 TBS 180
Фото 4 |
Kraissmann 750 TBS 180 |
|
Продуктивна і доступна Ручна шліфувальна машина для вирівнювання стін і підлоги. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2019 року, орієнтований на активне побутове та професійне застосування. Використання такої машини значно спрощує і багаторазово прискорює трудомісткі роботи по шліфовці і обдирання стін. Призначена для вирівнювання поверхонь, оброблених гіпсовими штукатурками і цементними стяжками.
Допоможе швидко вирівняти видалити залишки старих шпалер або фарби, відшаровується шпаклівку і т. п. Шліфувальна машина Kraissmann 750 TBS 180 обладнана потужним електродвигуном 750 Вт, довговічним редуктором і опорною платформою діаметром 180 мм. Для регулювання швидкості шліфування передбачено електронне управління швидкістю обертання електродвигуна в діапазоні від 1500 до 2700 об/хв. 6-метровий мережевий кабель дозволяє працювати на значній відстані від місця підключення без використання переносок. Комплектується набором з 40 аркушів шліфувального паперу (по 10 аркушів марок Р150, Р180, Р240, Р400).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Купити Kraissmann 750 TBS 180
Усі ціни 13 →Шліфмашина KRAISSMANN 750 TBS 180 | 3 539 грн. |
Шліфувальна машина по штукатурці Kraissmann 750-TBS-180 | 3 210 грн. |
Стіношліфувальна машина Kraissmann 750 TBS 180 111760 | 3 027 грн. |
Шліфувальна машина Kraissmann 750 TBS 180 | 3 870 грн. |
ОРБІТАЛЬНА ШЛІФМАШИНА KRAISSMANN 750 TBS 180 | 3 735 грн. |