Овочечистка Krauff Zubehor 29-282-003
Krauff Zubehor 29-282-003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Zubehor 29-282-003
Усі ціни 7 →Krauff 29-282-003 | 204 грн. |
Krauff 29-282-003 | 176 грн. |
Ніж для чищення овочів Krauff (29-282-003) | 251 грн. |
Овочечистка Krauff 29-282-003 | 289 грн. |
Овощечистка Krauff 29-282-003 | 289 грн. |
Ніж для чищення овочів Krauff (29-282-003) | 334 грн. |
Овочечистка Krauff 29-282-003 | 259 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →