Кухонний ніж Krauff Fein 29-250-012
Krauff Fein 29-250-012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Fein 29-250-012
Krauff 29-250-012 | 154 грн. |
Кухонний ніж Krauff Allzweckmesser для чищення овочів 90 мм Black (29-250- | 224 грн. |
Ніж для чищення овочів Fein 20 см Krauff 29-250-012 | 189 грн. |
Ніж для овочів 9,0 см Krauff (29-250-012) | 215 грн. |
Ніж для овочів Krauff 29-250-012 20 см | 200 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Krauff Fein 29-250-012:
- Довжина ножа — 20 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →