Кухонний ніж Krauff Fein 29-250-008
Krauff Fein 29-250-008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Fein 29-250-008
Усі ціни 9 →Ніж Krauff кухарський 29-250-008 (24941) | 345 грн. |
Нож Krauff поварской 29-250-008 (24941) | 345 грн. |
Krauff 29-250-008 Kochmesser 34 см 29-250-008Kochmesser34см | 279 грн. |
Krauff 29-250-008 | 263 грн. |
Кухонний ніж Krauff Kochmesser кухарський 210 мм Black (29-250-008) | 278 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →