Кухонний ніж Krauff Damask Stern 29-250-016
Krauff Damask Stern 29-250-016 |
|
Імітація дамаської сталі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Damask Stern 29-250-016
Усі ціни 14 →Ніж Krauff Damask Stern 20.5 см (29-250-016) | 521 грн. |
Нож Krauff Damask Stern 20.5 см (29-250-016) | 521 грн. |
Кухонний ніж слайсерній Krauff 29-250-016 | 560 грн. |
Ніж слайсерний Krauff Damask Stern 20,5 см 29-250-016 | 545 грн. |
Krauff 29-250-016 | 707 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →