Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 27649000
Фото 10 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 27649000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Технологія Air Power змішує воду з повітрям. Мильниця зроблена з безпечного скла.
Настінні хромовані кріплення з пластику. З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга. Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається вправо і вліво, переміщається вгору і вниз.і
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 27649000
Усі ціни 20 →Душовий набір HANSGROHE Raindance Select EcoSmart 27649000 із ручною лійко | 21 188 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet EcoSmart (27649400) | 19 306 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 EcoSmart хром 27649000 | 21 188 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet EcoSmart с душевой штангой | 21 188 грн. |
Hansgrohe Душовий набір Raindance Select 120/90 см 3Jet EcoSmart 9л/хв Chr | 21 188 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →