Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 26325000
Фото 3 |
Hansgrohe Raindance Select S 26325000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Технологія Air Power робить краплі об'ємнішими, легшими і м'якшими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 26325000
Усі ціни 20 →Душові гарнітури лівосторонній HANSGROHE RAINDANCE SELECT S ECOSMART 3JET | 21 132 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120/110 см 3Jet Left, Chrome (2 | 21 132 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Raindance Select Left EcoSmart 26325000 із ручною | 21 132 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet Left (26325000) 263 | 21 132 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S хром 26325000 | 21 132 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →