Стрем'янка Krause 000736 120 см
Krause 000736 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 000736 120 см
Усі ціни 8 →Драбина розкладна KRAUSE CORDA на 6 сходинки (000736) 736 | 2 439 грн. |
Раздвижная стремянка Krause Corda 6 (000736) | 2 743 грн. |
Стрем'янка KRAUSE Corda (6 сходинок) (000736) 000736 | 2 430 грн. |
Стрем'янка Krause Corda 6 (000736) | 2 760 грн. |
Драбина одностороння Krause Corda 6 східці (000736) | 2 640 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →