Стрем'янка Krause 120403 65 см
Фото 5 |
Krause 120403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 120403 65 см
Усі ціни 7 →Драбина-стрем'янка алюм. 4 сх. двостороння Dopplo, KRAUSE 120403 | 2 160 грн. |
Стремянка KRAUSE Dopplo 2x4 | 2 445 грн. |
Стрем'янка двостороння KRAUSE Dopplo (2х4 сходинки) (120403) 120403 | 2 460 грн. |
Драбина двостороння Krause Dopplo 4 щаблі (120403) | 2 340 грн. |
Драбина двостороння Krause Dopplo 2х4 ступеня | 2 460 грн. |
Стрем'янка двостороння KRAUSE Dopplo (2х4 сходинки) (120403) | 2 460 грн. |
Драбина двостороння KRAUSE Dopplo (2х4 сходинки) (120403) | 2 583 грн. |
Модификації Krause 120403
Ціни на Krause 120403 |
---|---|---|---|---|
Krause 120397 45 см | від 1 810 грн. | 7 пропозицій | ||
Krause 120403 65 см | від 2 160 грн. | 7 пропозицій | ||
Krause 120410 85 см | від 2 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Krause 120359 110 см | від 3 150 грн. | 6 пропозицій | ||
Krause 120434 160 см | від 3 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Krause 120441 185 см | від 5 100 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →