Вишка-туру Krause 710116/130 300 см
Фото 4 |
Krause 710116/130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості драбини Krause 710116/130:
- Розміри помосту — 150x60 см
- 710116 — базова конструкція (висота — 100 см)
- 710130 — 1-я надбудова (висота — 100 см)
- 710154 — 2-я надбудова (висота — 100 см)
- 710116 + 710130 — базова конструкція + 1-я надбудова (висота — 300 см)
- 710116 + 710130 + 710154 — базова конструкція + 1-я і 2-я надбудови (висота — 500 см)
- 710116 + 710130 + 710154 C — базова конструкція + 1-я і 2-я надбудови + колеса (висота — 510 см)
Модификації Krause 710116/130
Ціни на Krause 710116/130 |
---|---|---|---|---|
Krause 710116/130 300 см | від 36 993 грн. | 2 пропозиції | ||
Krause 710116/130/154 500 см | від 63 327 грн. | 2 пропозиції | ||
Krause 710116/130/154C 510 см | від 68 265 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →