Стрем'янка Krause 126313 65 см
Фото 7 |
Krause 126313 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 126313 65 см
Усі ціни 7 →Стрем'янка алюмінієва KRAUSE Safety (3 ступені) 126313 | 2 140 грн. |
Стремянка Krause Safety 3 (126313) | 2 236 грн. |
Одностороння драбина Safety Krause NEW 3 ступені (126313) | 2 130 грн. |
Драбина-стрем'янка KRAUSE Safety (3 сходинки) (126313) 126313 | 2 250 грн. |
Стрем'янка Krause Safety New 3 сходинки 126313 | 2 408 грн. |
Алюмінієва драбина-стрем'янка Krause Safety 126313 (3 сходинок) односторон | 2 587 грн. |
Драбина KRAUSE Safety (3 сходинки) (126313) | 2 363 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →