Стрем'янка ELKOP JHR 508 163 см
ELKOP JHR 508 121 см163 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP JHR 508 163 см
Усі ціни 7 →Драбина ELKOP JHR 508 алюмінієва, 8 ступенів, 2422 мм (37484) 37484 | 3 741 грн. |
Стремянка Elkop Jhr 508 | 3 718 грн. |
Драбина ELKOP JHR 508 алюмінієва, 8 ступенів, 2422 мм | 3 740 грн. |
Стрем'янка ELKOP JHR 508 8 сходинок | 3 741 грн. |
Стрем'янка алюмінієва Elkop JHR 508 37484 | 3 742 грн. |
Стремянка ELKOP 8сх. верх.сх.-1,6м JHR 508 | 3 554 грн. |
Драбина ELKOP JHR 508 8 щаблів (37484/JHR 508) | 3 741 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP JHR 508:
- Полиця з гаком для відра
Модификації ELKOP JHR 508
Ціни на ELKOP JHR 508 |
---|---|---|---|---|
ELKOP JHR 506 121 см | від 2 878 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP JHR 508 163 см | від 3 554 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →