Стрем'янка Stark SALW508 Home 162 см (526180105)
Stark SALW508 Home |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SALW508 Home 162 см
Усі ціни 10 →Стремянка алюминиевая Stark SALW 508 HOME (526180105) | 3 390 грн. |
Стремянка Stark Salw 508 Home (526180105) | 3 391 грн. |
Драбина Stark SALW 508 HOME (526180105) | 3 480 грн. |
Лестница Stark SALW 508 HOME (526180105) 526180105 | 3 390 грн. |
Драбина Stark SALW 508 HOME (526180105) 526180105 | 3 390 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Stark SALW508 Home
Ціни на Stark SALW508 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SALW506 Home 119 см | від 2 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark SALW507 Home 140 см | від 2 890 грн. | 9 пропозицій | ||
Stark SALW508 Home 162 см | від 3 390 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →