Стрем'янка Intertool LT-0037 73 см
Фото 7 |
Intertool LT-0037 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0037 73 см
Усі ціни 6 →Стрем'янка Intertool 3 сходинки (LT-0037) | 1 799 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-0037 | 1 999 грн. |
Стремянка Intertool LT-0037 | 1 799 грн. |
Драбина Intertool 3 щаблі 380 x 260 мм, висота 1131 мм (LT-0037) | 1 999 грн. |
Драбина Intertool 3 ступені x 729 мм (LT-0037) | 2 294 грн. |
Драбина Intertool 3 щаблі x 729 мм (LT-0037) | 2 294 грн. |
Модификації Intertool LT-0037
Ціни на Intertool LT-0037 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-0036 49 см | від 1 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Intertool LT-0037 73 см | від 1 799 грн. | 6 пропозицій | ||
Intertool LT-0038 97 см | від 2 247 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool LT-0039 122 см | від 2 499 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →