Штампований диск KrKZ 2108 5x13/4x98 ET40 DIA58,6
від 890 до 1 075 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації KrKZ 2108 2
Характеристики
KrKZ 2108 5x13/4x98 ET40 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KrKZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KrKZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KrKZ 2108 5x13/4x98 ET40 DIA58,6
Сортувати
Стальные диски Кременчуг ВАЗ 2108 R13 W5 PCD4x98 ET40 DIA58.6 (white) 1000 | 1 034 грн. |
Диски Кременчуг ВАЗ 2108 5x13 4x98 ET40 DIA58,6 | 958 грн. |
Сталеві диски Кременчук ВАЗ 2108 R13 W5 PCD4x98 ET40 DIA58.6 (white) | 1 075 грн. |
Диски Кременчуг ВАЗ 2108 5x13 4x98 ET40 DIA58,6 (white) | 922 грн. |
Диски Кременчуг ВАЗ 2108 5x13 4x98 ET40 DIA58,6 (grey) | 890 грн. |
Закрити
Схожі