Моторне мастило Kroon Dieselfleet CD Plus 15W-40 20 л (31052)
Kroon Dieselfleet CD Plus 15W-40 20L 5 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kroon Dieselfleet CD Plus 15W-40 20 л
Усі ціни 10 →Моторное масло Kroon Oil DIESELFLEET CD+ 15W-40 (20л.) 31052 | 4 245 грн. |
Масло моторное Kroon Oil DIESELFLEET CD+ 15W-40 (Канистра 20л) 31052 | 4 025 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil DIESELFLEET CD+ 15W-40 20л (KL 31052) | 4 009 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil DIESELFLEET CD+ 15W-40 20л (KL 31052) KL 31052 | 3 684 грн. |
KROON OIL 31052 | 3 759 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Kroon Dieselfleet CD Plus 15W-40
Ціни на Kroon Dieselfleet CD Plus 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Kroon Dieselfleet CD Plus 15W-40 5 л | від 1 106 грн. | 5 пропозицій | ||
Kroon Dieselfleet CD Plus 15W-40 20 л | від 3 639 грн. | 10 пропозицій |