Моторне мастило Kroon Emperol 5W-40 5 л (02334)
Kroon Emperol 5W-40 5L |
|
Універсальна моторна олія для найрізноманітніших силових агрегатів, що передбачають використання мастил відповідно до вимог стандартів ACEA A3/B4-12 та API SN/CF. Продукт підійде як для бензинових та дизельних двигунів легковиків (включаючи мотори з турбонагнітачами), так і для багатьох двигунів вантажних транспортних засобів. Kroon Emperol 5W-40 5L має велику кількість доступу від авторитетних автовиробників.
Виготовляється продукт на основі синтетичних базових олій із додаванням пакету функціональних присадок. Добавки забезпечують антикорозійну, протипінну, антифрикційну та миючу дію, продовжуючи тим самим ресурс силового агрегату та забезпечуючи його безаварійну роботу. Мастильна плівка, що формується маслом, зберігається в широкому діапазоні температур, запобігаючи масляному голодуванню мотора (особливо актуально в режимі холодного пуску двигуна взимку). Регулярне заливання олії допомагає домогтися зниження витрати пального транспортним засобом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Купити Kroon Emperol 5W-40 5 л
Усі ціни 16 →Моторное масло Kroon Oil EMPEROL 5W-40 (5л.) 02334 | 1 386 грн. |
Олива моторна синтетична KROON OIL EMPEROL 5W-40, 5л (02334) 02334 | 1 272 грн. |
Масло моторное Kroon Oil EMPEROL 5W-40 (Канистра 5л) 02334 | 1 342 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil EMPEROL 5W-40 5л (KL 02334) | 1 550 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil EMPEROL 5W-40 5л (KL 02334) KL 02334 | 1 272 грн. |
Модификації Kroon Emperol 5W-40
Ціни на Kroon Emperol 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Kroon Emperol 5W-40 1 л | від 256 грн. | 13 пропозицій | ||
Kroon Emperol 5W-40 4 л | від 952 грн. | 14 пропозицій | ||
Kroon Emperol 5W-40 5 л | від 1 211 грн. | 16 пропозицій | ||
Kroon Emperol 5W-40 20 л | від 4 440 грн. | 11 пропозицій | ||
Kroon Emperol 5W-40 60 л | від 12 133 грн. | 9 пропозицій | ||
Kroon Emperol 5W-40 208 л | від 54 548 грн. | 1 пропозиція |