Моторне мастило Kroon Specialsynth MSP 5W-40 5 л (31256)
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 5L |
|
Олія синтетичного походження для легкових автомобілів, легких вантажівок (фургонів) та мікроавтобусів. Мастильний матеріал підходить як для бензинових двигунів із багатоступінчастими каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих вихлопних газів, так і для дизельних силових агрегатів із сажовими фільтрами. Подібна сумісність забезпечується завдяки середньому рівню сульфатної зольності, а також зменшеному вмісту сірки та фосфору (Mid SAPS).
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 5L має виражені адгезивні властивості - масло стійко затримується на металевих вузлах мотора, забезпечуючи тим самим мінімальне зношування деталей, що рухаються. Освіта стійкої та міцної масляної плівки гарантує впевнений та безпечний пуск двигуна при низьких навколишніх температурах у зимову пору року. Разом з тим технічна мастильна рідина знижує витрату палива і має стійкість до старіння - продукт допускається використовувати в силових агрегатах зі збільшеними регламентними інтервалами заміни моторного масла. Що ж до допусків, маслу отримало схвалення від авторитетних європейських та американських автовиробників (група VAG, компанії BMW, Mercedes-Benz, Ford тощо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Купити Kroon Specialsynth MSP 5W-40 5 л
Усі ціни 16 →Моторное масло Kroon Oil SPECIALSYNTH MSP 5W-40 (5л.) 31256 | 1 542 грн. |
Олива моторна синтетична KROON OIL SPECIALSYNTH MSP 5W-40, 5л (31256) 3125 | 1 416 грн. |
Kroon-Oil Kroon-Oil Specialsynth MSP 5W-40 5 л | 1 429 грн. |
Масло моторное Kroon Oil SPECIALSYNTH MSP 5W-40 (Канистра 5л) 31256 | 1 487 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil SPECIALSYNTH MSP 5W-40 5л (KL 31256) | 1 651 грн. |
Відмінне масло, залив після Хадо так як воно стало дуже дорогим. Мотор працює відмінно, вже 4 заміни та політ нормальний. Не вигоряє, рівень стабільний завжди. Мотор працює тихо та рівно. Раджу це масло ще й тому, що його не підробляють як Кастрол чи Шелл. Не вигоряє, мотор суб'єктивно працює тихіше, ніж на Хадо, поки не підробляють цей бренд. Немає користуюся Kroon Specialsynth MSP 5W-40 5L більше року |
Модификації Kroon Specialsynth MSP 5W-40
Ціни на Kroon Specialsynth MSP 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 1 л | від 267 грн. | 13 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 4 л | від 1 073 грн. | 13 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 5 л | від 1 348 грн. | 16 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 20 л | від 4 704 грн. | 10 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 60 л | від 13 647 грн. | 7 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 208 л | від 45 911 грн. | 6 пропозицій |