Моторне мастило Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 5 л (33088)
Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 5L |
|
Синтетична моторна олія, розроблена для застосування в бензинових та дизельних моторах концернів VAG, BMW та Mercedes-Benz. Продукт відрізняється низьким рівнем сульфатної зольності, а також мінімальним вмістом сірки та фосфору (Low SAPS). Олії з такими властивостями добре сумісні з системами доочищення відпрацьованих вихлопних газів (каталітичними нейтралізаторами в бензинових двигунах і фільтрами сажі в дизельних силових агрегатах).
Окремим акцентом у параметрах мастильного матеріалу наголошується на можливості роботи з насос-форсунками. Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 5L має відмінні адгезійні властивості, утворюючи тим самим стійку та міцну мастильну плівку на внутрішніх вузлах двигуна, може похвалитися високими диспергувальними та миючими якостями. Миючі присадки у складі технічної мастил ефективно видаляють сажові відкладення і нагар, підтримуючи внутрішнє оздоблення мотора в належній чистоті. В умовах низьких зовнішніх температур масло зберігає плинність і вільно прокачується системою для забезпечення впевненого холодного пуску силового агрегату. Продукт допускається використовувати в двигунах із збільшеними регламентними інтервалами замінами моторного масла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Купити Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 5 л
Усі ціни 14 →Моторное масло Kroon Oil HELAR SP 5W-30 LL-03 (5л.) 33088 | 1 891 грн. |
Олива моторна синтетична KROON OIL HELAR SP LL-03 5W-30, 5л (33088) 33088 | 1 735 грн. |
Масло моторное Kroon Oil HELAR SP 5W-30 LL-03 (Канистра 5л) 33088 | 1 822 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil HELAR SP 5W-30 LL-03 5л (KL 33088) | 1 865 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil HELAR SP 5W-30 LL-03 5л (KL 33088) KL 33088 | 1 564 грн. |
Модификації Kroon Helar SP 5W-30 LL-03
Ціни на Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 |
---|---|---|---|---|
Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 1 л | від 390 грн. | 10 пропозицій | ||
Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 4 л | від 1 370 грн. | 11 пропозицій | ||
Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 5 л | від 1 564 грн. | 14 пропозицій | ||
Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 20 л | від 5 418 грн. | 12 пропозицій | ||
Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 60 л | від 17 541 грн. | 3 пропозиції | ||
Kroon Helar SP 5W-30 LL-03 208 л | від 50 659 грн. | 9 пропозицій |