Кавоварка Krups Evidence EA 8911 білий
Відео 1Фото 5 |
Krups Evidence EA 8911 білий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Evidence EA 8911 білий
Усі ціни 9 →Кавомашина автоматична Krups Evidence EA8911 | 19 751 грн. |
Кавомашина автоматична Krups Evidence EA8911 | 18 995 грн. |
Кавоварка Krups EA8911 Evidence | 19 128 грн. |
Krups Evidence EA8911 ФР-072694 | 21 399 грн. |
Кавомашина автоматична Krups Evidence EA8911 | 19 150 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Krups Evidence EA 8911
Ціни на Krups Evidence EA 8911 |
---|---|---|---|---|
Krups Evidence EA 8911 білий | від 18 812 грн. | 9 пропозицій | ||
Krups Evidence EA 891C нержавіюча сталь | від 21 000 грн. | 21 пропозиція | ||
Krups Evidence EA 8918 чорний | від 24 129 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →