Кавоварка Krups Evidence Plus EA 894T нержавіюча сталь
Відео 1Фото 15 |
Krups Evidence Plus EA 894T нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Добротна побутова автоматична кавова машина від відомої німецької марки. Виробником позиціонується як багатофункціональна модель середнього рівня з сімейства Krups Evidence 2019-го року. Оснащується сучасною цифровою системою управління з програматором і великим сенсорним OLED-дисплеєм. Відрізняється підтримкою значної кількості різних рецептів (19 шт). Крім ароматного звичайного та подвійного еспресо, розрахована на приготування кави лунго, подвійного лунго, рістретто, доппіо, американо.
На відміну від бюджетних моделей, кавоварка Krups Evidence Plus EA 894T обладнана автоматичним капучинатором з ємністю для молока, штатна робота якого майже не потребує участі користувача. Може самостійно заварювати вражаючий асортимент кавово-молочних напоїв (капучіно, подвійне капучіно, лате макіато, подвійний лате макіато, лате, подвійний лате, еспресо макіато, флет уайт), готувати гаряче молоко і заварювати три види чаю (трав'яний, зелений, чорний чай).
У конструкції апарата використаний незнімний заварювальний блок з попередніми змочуванням. Вбудована конічна кавомолка з нержавіючої сталі забезпечує 3 різних ступенів помелу. Система управління дозволяє регулювати міцність, температуру і об'єм готового напою. Машина обладнана високопродуктивним термоблоком потужністю 1450 Вт, довговічним насосом-помпою, здатним витримувати тиск до 15 бар і регульованим диспенсером.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Купити Krups Evidence Plus EA 894T нержавіюча сталь
Усі ціни 58 →Кавомашина Krups EA894T10 Evidence Plus | 27 999 грн. |
Krups Krups EA894T10 | 27 999 грн. |
Кавомашина Krups Evidence Plus (Silver) (UA) EA894T10 | 24 699 грн. |
Кавомашина Krups Evidence Plus EA894T10 | 25 089 грн. |
Автоматична кавомашина KRUPS EVIDENCE PLUS EA894T10 | 27 999 грн. |
Модификації Krups Evidence Plus EA 894T
Ціни на Krups Evidence Plus EA 894T |
---|---|---|---|---|
Krups Evidence Plus EA 894T нержавіюча сталь | від 22 881 грн. | 59 пропозицій | ||
Krups Evidence Plus EA 8948 чорний | від 22 777 грн. | 51 пропозиція |