Кавоварка Krups Evidence EA 8901 білий
Відео 3Фото 7 |
Krups Evidence EA 8901 білий білий чорний |
|
Елегантна і надійна автоматична кавоварка побутового класу для використання в домашній кухні або обслуговування потреб невеликого офісу. Позиціонується як багатофункціональна модель середнього класу з лінійки Evidence зразка 2018 року. Забезпечує швидке і якісне приготування ароматного еспресо, а так само кавових і кавово-молочних напоїв на його основі. Обладнана цифровою системою управління з сенсорним оled-дисплеєм і можливістю точного налаштування робочих параметрів.
Оснащена системою KRUPS Quattro Force, яка створює смачний еспресо з густою кремоподібною піною завдяки якісному подрібненню зерен на високій швидкості. Передбачено виконання 15 різних робочих програм. Крім стандартного і подвійного Еспресо, розрахована на приготування кави лунго і подвійного лунго, американо, рістретто і доппіо. На відміну від бюджетних моделей, кавоварка Krups Evidence EA 8901 отримала автоматизований капучинатор, робота якого вимагає мінімальної участі користувача. Підтримує приготування чотирьох варіантів популярних кавово-молочних напоїв (звичайний/подвійний капучино, звичайний/подвійний лате макіато), може підігрівати молоко і давати воду різної температури для заварювання трьох видів чаю (трав'яний, зелений, білий).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Купити Krups Evidence EA 8901 білий
Усі ціни 22 →Кавомашина Krups Evidence EA8901 | 22 829 грн. |
Автоматична кавомашина KRUPS Evidence WHITE EA890110 | 22 999 грн. |
Кавомашина автоматична Krups Evidence EA8901 | 19 499 грн. |
Кавомашина автоматична Krups Evidence EA8901 | 20 500 грн. |
Кавомашина Krups Evidence EA890110 | 22 999 грн. |
Модификації Krups Evidence EA 8901
Ціни на Krups Evidence EA 8901 |
---|---|---|---|---|
Krups Evidence EA 8901 білий | від 17 989 грн. | 22 пропозиції | ||
Krups Evidence EA 8908 чорний | від 15 674 грн. | 58 пропозицій |