Кавоварка Krups Infinissima KP 1705 червоний
Відео 1Фото 4 |
Krups Infinissima KP 1705 червоний |
|
Компактна капсульна кавоварка для приготування кави та широкого спектру різних кавових напоїв. Невелика ширина корпусу (15 см) робить її прекрасним варіантом для установки на невеликих кухнях з дефіцитом вільного простору. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, що бажають насолоджуватися стабільно високою якістю напою.
Кавоварка Krups Infinissima KP1705 має просте механічне управління і розрахована на використання одноразових капсул Nescafe Dolce Gusto, які являють собою спеціальні диски, наповнені різними міксами меленої натуральної кави або сухими молоковмісними сумішами. Для запуску процесу заварювання користувачеві потрібно лише наповнити вбудований резервуар для води, встановити обрану капсулу в кавоварку, закрити кришку і натиснути кнопку запуску. Всі параметри, крім кількості води, оптимізуються автоматично. Спеціальний важіль у верхній частині корпусу дає можливість вручну регулювати кількість рідини (від 35 до 200 мл на чашку, залежно від капсули). Завдяки значному асортименту різних складів фірмових капсул Dolce Gusto (понад 60 шт в 2020 році), будь-який користувач зможе підібрати напій за смаком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Купити Krups Infinissima KP 1705 червоний
Усі ціни 31 →Кавоварка Krups KP170510 | 4 999 грн. |
Krups Krups Infinissima (KP170510) | 4 999 грн. |
Кавоварка капсульна Krups Nescafe Dolce Gusto Infinissima KP1705 | 4 799 грн. |
Капсульна кавоварка KRUPS Infinissima Red KP170510 | 4 999 грн. |
Кофеварка Krups капсульная Infinissima, 1.2л, капсулы NESCAFE Dolce Gusto, | 4 899 грн. |
Модификації Krups Infinissima KP 1705
Ціни на Krups Infinissima KP 1705 |
---|---|---|---|---|
Krups Infinissima KP 1701 білий | від 4 603 грн. | 27 пропозицій | ||
Krups Infinissima KP 1705 червоний | від 4 625 грн. | 31 пропозиція | ||
Krups Infinissima KP 1708 чорний | від 4 451 грн. | 29 пропозицій |