Електрогенератор Kvitka PRO SC5500iYE
Відео 2Фото 16 |
Kvitka PRO SC5500iYE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC5500iYE
Усі ціни 7 →Инверторный бензиновый генератор КВІТКА PRO SC5500iYE (110-7041) 170478 | 32 999 грн. |
Генератор інверторний КВІТКА PRO SC5500iYE (5.5 кВт) 110-7041 | 32 930 грн. |
Генератор инверторный Квітка Pro SC5500iYE 5.0/5.5 КВт | 32 999 грн. |
Квітка PRO Квітка PRO SC5500iYE | 39 599 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC5500iYE (5.5 кВт) (110-7041) | 31 349 грн. |
Інверторний генератор КВІТКА PRO SC5500iYE (5.5 кВт, 50 Гц, 230 В, 18 л, 1 | 32 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC5500iYE (5.5 кВт) (110-7041) | 32 202 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →