БФП Kyocera ECOSYS MA2100CFX (110C0B3NL0)
Універсальний лазерний кольоровий багатофункціональний пристрій 4-в-1 з функцією автоматичного двостороннього (дуплексного) друку та швидкого сканування з автоматичною подачею оригіналів. Також може грати роль монохромного/кольорового копіювального апарату зі швидким масштабуванням та факсом. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований застосування у малих і середніх офісах.
Вирізняється невисокою вартістю відбитка. Висока роздільна здатність виводу дозволяє МФУ Kyocera ECOSYS MA2100CFX створювати презентабельні документи представницького рівня, барвисті буклети для презентацій, яскраву бізнес-графіку та макети маркетингових матеріалів. Завдяки наявності вбудованого мережного порту Fast Ethernet LAN цю модель можна просто інтегрувати в існуючу кабельну мережну інфраструктуру.
Можливий друк/сканування з/на хмарних ресурсів. Також можливий друк файлів з USB-накопичувача, що підключається (є фронтальний USB-порт) і сканування на нього. До безумовних переваг цієї моделі також можна віднести її енергоефективність, значний ресурс фотобарабана (100000 стор) та можливість використання картриджів підвищеної ємності. Додатково доступні: можливість розширення оперативної пам'яті (+ 512 Мб) та модуль USB IC Card Reader + Card Authentication Kit для безпечної автентифікації користувачів.
Купити Kyocera ECOSYS MA2100CFX
Усі ціни 37 →Многофункциональное устройство Kyocera Ecosys MA2100cfx (110C0B3NL0) | 14 658 грн. |
БФП Kyocera ECOSYS MA2100cfx (110C0B3NL0 | 17 039 грн. |
Бфп Kyocera Ecosys MA2100cfx (110C0B3NL0) | 14 220 грн. |
БФП Kyocera Ecosys MA2100cfx (110C0B3NL0) | 18 006 грн. |
МФУ Kyocera Ecosys MA2100cfx (110C0B3NL0) | 18 006 грн. |