Литий диск Kyowa Racing 658 9x20/5x130 ET40 DIA71,6
від 9 900 до 12 426 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Kyowa Racing 658 1
Характеристики
Kyowa Racing 658 9x20/5x130 ET40 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyowa Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyowa Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kyowa Racing 658 9x20/5x130 ET40 DIA71,6
Сортувати
Литые диски Kyowa KR658 R20 W9 PCD5x130 ET40 DIA71.6 (HP) 1002145176 | 9 983 грн. |
Kyowa Racing KR-658 9x20 5x130 ET40 DIA71.6 HS | 11 031 грн. |
Диски Kyowa KR658 9x20 5x130 ET40 DIA71,6 (HP) | 9 987 грн. |
Kyowa KR658 (R20 W9.0 PCD5x130 ET40 DIA71.6) HP | 10 758 грн. |
Kyowa Racing KR-658 9x20 5x130 ET40 DIA71.6 HS | 10 410 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі