Литий диск Kyowa Racing 207 7x16/4x108 ET25 DIA73,1
від 3 315 до 4 126 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Kyowa Racing 207 1
Характеристики
Kyowa Racing 207 7x16/4x108 ET25 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyowa Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyowa Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kyowa Racing 207 7x16/4x108 ET25 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Kyowa KR207 R16 W7 PCD4x108 ET25 DIA73.1 (BPL) 1002150771 | 3 316 грн. |
Kyowa KR207 (R16 W7.0 PCD4x108 ET25 DIA73.1) BPL | 3 479 грн. |
Диски Kyowa KR207 7x16 4x108 ET25 DIA73,1 (BPL) | 3 315 грн. |
Kyowa Racing KR-207 7x16 4x108 ET25 DIA73.1 BPL | 3 460 грн. |
Kyowa Racing KR-207 7x16 4x108 ET25 DIA73.1 BPL | 3 652 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі