Фляга-термос Laken Classic 0.6 0.6 л
Laken Classic 0.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Classic 0.6 0.6 л
Усі ціни 9 →Фляга Laken Classic 0,6л Granite 31-G | 378 грн. |
Бутылка для воды Laken Classic 0,6 л 31-YE | 378 грн. |
Бутылка Laken Classic 0,6 л Light Blue 31-AC | 378 грн. |
Бутылка Laken Classic 0,6 л Blue 31-A | 378 грн. |
Фляга Laken Classic 0,6л Transparent 31 | 378 грн. |
ще 4 пропозиції
Скориставшись цим термосом якийсь час, можу сказати, що задоволений. Звичайно, є дрібні недоліки, але, здається, це хороший вибір. Не підійде для пікніків чи походів. Модель підійшла під вимоги (в принципі, перш за все вибирав модель, щоб була компактною та зручною у використанні, та й тепло тримала, звичайно). Лакен - це термос у звичному розумінні, він більше нагадує спортивну флягу з характеристиками термоса. Відмінний варіант – дуже сподобався, користуюсь із задоволенням.
Модель легка, хоч виготовлена з металу. Усередині колба теж металева, тому він не боїться падінь. Температуру тримає нормально - приблизно 8-10 годин, а це непогано. Звичайно, за добу напій майже зовсім холодний, але це й не дивно. Охолоджені напої тримає практично також, принаймні, не гірше. Подобається, що тут немає ніякого клапана – пити можна прямо з термоса, досить просто відкрутити кришку. Це зручно при занятті спортом. Згодом фарба на корпусі почала трохи стиратися, не приємно.
Не завжди вдається пригвинтити кришку з першого разу правильно, одного разу через це розлився весь чай. користуюся Laken Classic 1.0 місяць і більше |
Додати відгук
Модификації Laken Classic 0.6
Ціни на Laken Classic 0.6 |
---|---|---|---|---|
Laken Classic 0.6 0.6 л | від 378 грн. | 18 пропозицій | ||
Laken Classic 0.75 0.75 л | від 420 грн. | 14 пропозицій | ||
Laken Classic 1.0 1 л | від 437 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →