Рушникосушарка LARIS Quatro E L 400x600 73207658
Фото 6 | від 5 012 до 6 115 грн. Порівняти ціни 15 → |
Модифікації LARIS Quatro E 5
Характеристики
LARIS Quatro E L 400x600 73207658 |
|
Регулятор має чотири рівні регулювання потужності. При вимкненні з мережі рівень температури зберігається в пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LARIS Quatro E L 400x600 73207658
Сортувати
Електрична рушникосушарка Laris Кватро П7 S 430x600 лівий хром 73207658 | 6 114 грн. |
Laris Laris Кватро П7 400х600 S (73207658) 73207658 | 6 114 грн. |
Електрична рушникосушка Laris Кватро S П7 400x600 Л (73207658) 73207658 | 5 374 грн. |
Laris Рушникосушарка електрична Laris Кватро П7 400 х 600 Ліве підключення | 5 012 грн. |
Електрична рушникосушарка Laris Кватро П7 400 х 600 Е (підкл. зліва) S (73 | 5 013 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо