Рушникосушарка LARIS Zmeevik 25 E L 500x500 73207108
Фото 4 | від 1 952 до 2 382 грн. Порівняти ціни 10 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 25 E 7
Характеристики
LARIS Zmeevik 25 E L 500x500 73207108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LARIS Zmeevik 25 E L 500x500 73207108
Сортувати
Електрична рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 Е 500x500 мм лівий 7320710 | 2 382 грн. |
Laris Laris Змеевик 25 РС3 Э 500х500 (73207108) 73207108 | 2 382 грн. |
Laris Полотенцесушарка електрична Laris Змійовик 25 РС3 500х500 Лівий - 73 | 1 952 грн. |
Електрична рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 500 х 500 Е (підкл. зліва) | 1 953 грн. |
Рушникосушка Laris Змієвик 25 РС3 500x500 Е підключеня зліва (73207108) | 2 382 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо