Зимова шина Lassa Snoways 2 195/60 R16C 99T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Snoways 2 195/60 R16C 99T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Snoways 2 195/60 R16C 99T
Усі ціни 6 →Шина Lassa Snoways 2 195/60 R16C 99/97T XL | 3 899 грн. |
Шини Lassa Snoways 2 195/60 R16C 99T | 4 180 грн. |
Lassa Snoways 2 195/60 R16C 99/97T | 3 979 грн. |
Lassa Snoways 2 195/60 R16C 99/97T | 3 950 грн. |
Lassa Snoways 2 195/60 R16 99/97T XL | 4 180 грн. |
Lassa Lassa Snoways 2 195/60 R16C 99/97T | 4 180 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →