Літня шина Lassa Transway 2 235/65 R16C 115R
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 2 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway 2 235/65 R16C 115R
Усі ціни 42 →Шина Lassa Transway 2 235/65 R16C 115R | 4 583 грн. |
Lassa Transway 2 235/65 R16C 115/113R | 4 690 грн. |
Lassa Transway 2 235/65 R16C 115/113R | 4 730 грн. |
Lassa Transway 2 235/65 R16C 115/113R | 5 172 грн. |
Летние шины Lassa Transway 2 235/65 R16C 115/113R 1000910830 | 4 740 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway 2 235/65 R16C 115R
Ціни на Lassa Transway 2 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 2 235/65 R16C 115R | від 4 545 грн. | 42 пропозиції | ||
Lassa Transway 2 235/65 R16C 121Q | від 4 825 грн. | 36 пропозицій | ||
Lassa Transway 2 235/65 R16C 121R | від 5 243 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →