Літня шина Lassa Transway 225/70 R15C 114R
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 225/70 R15C 114R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
На свої гроші чудовий товар. За два сезони пробіг 60 тис. Залишок 7мм. Під вантаж піде. Порожній жорсткувато. Ціна якість Не помічено. Дмитрий Петров: користуюся Lassa Transway 225/70 R15C 112R місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway 225/70 R15C 114R
Ціни на Lassa Transway 225/70 R15C 114R |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 225/70 R15C 110R | від 3 715 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Transway 225/70 R15C 112R | від 3 627 грн. | 38 пропозицій | ||
Lassa Transway 225/70 R15C 116R | від 3 850 грн. | 28 пропозицій | ||
Lassa Transway 225/70 R15C 116S | від 4 140 грн. | 3 пропозиції |