Зимова шина Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T 175/65 R15 84 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T
Усі ціни 30 →Шина Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T | 1 706 грн. |
Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T | 1 687 грн. |
Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T | 2 084 грн. |
Triangle WinterX TW401 (175/65R15 84T) | 1 817 грн. |
Зимние шины Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T 1001957376 | 1 888 грн. |
ще 20 пропозицій
Відбалансувалися відмінно (слова майстра). По льоду, по снігу та по чистій мокрій дорозі їде дуже добре. Рушав без пробуксувань. Гальмував також нормально. Лід буває і слизкий правда, але й на цьому йдеш обережно, аби не впасти. Перші враження від шин позитивні. Протектор 7мм. Нормальні шини за нормальною ціною. На разі немає і сподіваюся, що не буде. Володимир Кравців: користуюся Triangle WinterX TW401 185/55 R15 86H менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T
Ціни на Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Triangle WinterX TW401 175/65 R15 84T | від 1 632 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →