Зимова шина VIKING WinTech 175/65 R15 84T
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
VIKING WinTech 175/65 R15 84T 175/65 R15 84 R 175/65 R15 84 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING WinTech 175/65 R15 84T
Усі ціни 25 →Шина Viking WinTech 175/65 R15 84T | 1 942 грн. |
Viking WinTech 175/65 R15 84T | 2 233 грн. |
Viking WinTech (175/65R15 84T) | 1 988 грн. |
Зимние шины Viking WinTech 175/65 R15 84T 1001199206 | 2 052 грн. |
VIKING WinTech 175/65R15 84T | 2 004 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації VIKING WinTech 175/65 R15 84T
Ціни на VIKING WinTech 175/65 R15 84T |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 175/65 R15 84R | від 1 989 грн. | 4 пропозиції | ||
VIKING WinTech 175/65 R15 84T | від 1 916 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →