Литий диск Lawu 416 7x15/5x114,3 ET35 DIA67,1
від 3 390 до 3 934 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Lawu 416 1
Характеристики
Lawu 416 7x15/5x114,3 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lawu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lawu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lawu 416 7x15/5x114,3 ET35 DIA67,1
Сортувати
Диски Lawu YL-416 7x15 5x114,3 ET35 DIA67,1 (SP) | 3 477 грн. |
Lawu YL-416 7x15 5x114.3 ET35 DIA67.1 SP | 3 390 грн. |
Диск Lawu YL-416 silver polished R15 W7,0 PCD5x114,3 ET35 DIA67,1 | 3 531 грн. |
Lawu YL-416 (R15 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA67,1) SP 1885986 | 3 452 грн. |
Диск Lawu YL-416 7x15 5x114.3 ET35 DIA67.1 SP | 3 934 грн. |
Закрити
Схожі