Кондиціонер LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA36UA 105 м²
Фото 6 |
LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA36UA 105 м²
88 м²105 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:105 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:3486/3291 Вт, клас охолодження D, обігріву C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Freya UA LBS/LBU-FRA36UA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA36UA 105 м²
Кондиционер Leberg Freya LBS-FRA36UA/LBU-FRA36UA 0101010821-100431935 | 24 999 грн. |
Кондиціонер LEBERG FREYA LBS-FRA36UA2/LBU-FRA36UA2 | 32 999 грн. |
Кондиционер Leberg LBS-FRA36UA2/LBU-FRA36UA2 | 35 064 грн. |
Кондиціонер Leberg LBS-FRA36UA/LBU-FRA36UA | 50 999 грн. |
Кондиціонер Leberg LBS-FRA36UA/LBU-FRA36UA | 50 999 грн. |
Модификації LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA36UA
Ціни на LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA36UA |
---|---|---|---|---|
LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA30UA 88 м² | від 27 999 грн. | 4 пропозиції | ||
LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA36UA 105 м² | від 24 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →