Кондиціонер LEBERG LS-18FRA2/LU-18FRA2 52 м²
Відео 3Фото 4 |
LEBERG LS-18FRA2/LU-18FRA2 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1535/1660 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики LS-18FRA2/LU-18FRA2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEBERG LS-18FRA2/LU-18FRA2 52 м²
Усі ціни 7 →Кондиционер Leberg Freya 2.0 LS-18FRA2/LU-18FRA2 0101010821-100439706 | 26 499 грн. |
Кондиціонер Leberg FREYA 2.0 LS-18FRA2/LU-18FRA2 | 24 910 грн. |
Кондиціонер Leberg LS-18FRA2/LU-18FRA2 Freya 2.0 | 26 499 грн. |
Кондиціонер Leberg Freya 2.0 LS-18FRA2/LU-18FRA2 | 24 915 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Leberg FREYA 2.0 LS-18FRA2/LU-18FRA2 | 26 499 грн. |
Кондиціонер Leberg Freya 2.0 LS-18FRA2/LU-18FRA2 | 26 000 грн. |
Кондиціонер LEBERG серії Freya 2.0 LS-18FRA2/LU-18FRA2 | 21 899 грн. |
Відеоогляди
Модификації LEBERG LS-18FRA2/LU-18FRA2
Ціни на LEBERG LS-18FRA2/LU-18FRA2 |
---|---|---|---|---|
LEBERG LS-07FRA2/LU-07FRA2 20 м² | від 9 599 грн. | 5 пропозицій | ||
LEBERG LS-09FRA2/LU-09FRA2 25 м² | від 10 590 грн. | 8 пропозицій | ||
LEBERG LS-12FRA2/LU-12FRA2 35 м² | від 12 399 грн. | 11 пропозицій | ||
LEBERG LS-18FRA2/LU-18FRA2 52 м² | від 21 899 грн. | 7 пропозицій | ||
LEBERG LS-24FRA2/LU-24FRA2 70 м² | від 23 999 грн. | 7 пропозицій | ||
LEBERG LS-30FRA2/LU-30FRA2 80 м² | від 38 000 грн. | 3 пропозиції | ||
LEBERG LS-36FRA2/LU-36FRA2 95 м² | від 48 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →