Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9 48 м²
Фото 4 |
Класична неінверторна спліт-система для настінного монтажу, що складається з зовнішнього і внутрішнього блоків. Одна з головних особливостей моделі — висока потужність, що дозволяє пристрою забезпечувати ефективне обслуговування приміщень площею до 48 м2. Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9 використовує у своїй роботі екологічний і озонобезпечний фреон R410А. забезпечує ефективну реалізацію всіх основних режимів роботи сучасного кондиціонера, включаючи охолодження, обігрів, осушення і просто циркуляцію/фільтрацію повітря.
При цьому техніка може працювати на обігрів навіть при мінусовій температурі повітря за вікном (аж до -7 °C). Пристрій здатний за годину проганяти до 650 м3 повітря, при цьому система фільтрації додатково оснащена фірмовим фільтром CH SMART-ION Filter, який забезпечує ефективну очистку повітря. Серед іншого звернемо увагу на програмну частину апарату, в якій передбачений інтелектуальний режим роботи з автоматичним регулюванням параметрів, нічний режим зі зниженим рівнем шумів, а також режим самоочищення. Комплектний пульт управління оснащений датчиком температури повітря.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9 48 м²
Усі ціни 9 →Кондиционер Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S18XP9 | 25 780 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18XP9 | 28 640 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Air Master EVO CH-S18XP9 | 20 360 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S18XP9 | 28 640 грн. |
Cooper&Hunter Air Master EVO CH-S18XP9 | 22 330 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9
Ціни на Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Master Evo CH-S07XP9 23 м² | від 11 305 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9 26 м² | від 12 300 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 33 м² | від 12 690 грн. | 18 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9 48 м² | від 20 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9 62 м² | від 28 590 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S30XP9 80 м² | від 36 800 грн. | 7 пропозицій |