ДБЖ Logicpower LPM-PSW-1500VA 1500 ВА (00003180)
Відео 3Фото 3 |
Logicpower LPM-PSW-1500VA 1500 ВА |
|
Багатофункціональний джерело бездротового живлення, який умовно можна зарахувати до рішень верхній частині середнього цінового діапазону. Форма вихідного сигналу представлена правильної синусоїдою. ИБП Logicpower LPM-PSW-1500VA здатний виконувати широкий спектр задач, у тому числі його можна задіяти при організації аварійного освітлення, для резервного живлення котельні, комп'ютерної і будь-якої побутової техніки.
Потужності 1050 Вт вистачить для обслуговування відразу декількох високопродуктивних пристроїв. На корпусі передбачено кілька розеток, кожну з яких можна використовувати для резервного живлення. ДБЖ має опцію стабілізації напруги. Без перемикання на батарею джерело здатний працювати в мережі з напругою 145-280 В. А ось вбудований акумуляторний блок відсутній. Робоча напруга ДБЖ становить 24 В. Джерело безперебійного живлення має функцію холодного старту, передбачений дисплей і COM-порт (роз'єм RS-232), завдяки якому ДБЖ можна підключати до комп'ютера, щоб відстежувати і налаштовувати робочі параметри джерела бездротового живлення. Встановлюється дана модель без стаціонарного монтажу. Корпус може похвалитися лаконічним дизайном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Купити Logicpower LPM-PSW-1500VA 1500 ВА
Усі ціни 21 →ИБП LogicPower LPM PSW 1500VA 1050Вт | 6 960 грн. |
ИБП LogicPower LPM-PSW-1500VA 00-00010177 | 7 308 грн. |
LogicPower LPM-PSW-1500VA 1050Вт Black (22754) LP22754 | 7 308 грн. |
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM - PSW-1500VA, 1050W, White | 7 308 грн. |
ДБЖ Logicpower LPM-PSW-1500VA(1050W) | 8 700 грн. |
0 1 3 2 |
Працює коректно – на виході практично завжди строго 220-221 Вольт (у той час як на вході 200-230).
При повному знеструмленні практично миттєво переключається на автономну. Використовую не найємніший акумулятор, тому заряд витрачається швидко, але це вже не проблема джерела безперебійного живлення, а проблема самого акумулятора, який можна поміняти, якщо до цього колись дійдуть руки (ось у ноут вже другий рік збираюся доставити ще 4 Гіга оперативної пам'яті) ). Пристрій компактний, не займає багато місця, його можна встановити будь-де. У конструкції є система охолодження і особисто мені не сподобалося, як вона працює. Справа в тому, що вентилятор працює досить голосно. Хоча при цьому і включається лише зрідка, та й то на незначний час – навіть не знаю відносити це до переваг чи недоліків. Втім, у ті не дуже часті моменти, коли вентилятор працює, корпус ДБЖ помітно нагрівається. Виходить замкнене коло – працює вентилятор голосно, а корпус пристрою все одно постійно гріється. Заради чого тоді, питається в задачі, навантажувати мої перетинки? користуюся Logicpower LPM-PSW-1500VA місяць і більше |
Багато років роботи без нарікань з 100А акумулятором не новим, до 14 годин роботи з газовим котлом та освітленням. Шумний вентилятор, зі старим акумулятором погані результати - перезаряд і перегрів відповідно. Sergii Melnykov: користуюся Logicpower LPM-PSW-500VA більше року |
Непоганий безперебійник, який видає на виході стабільну напругу незалежно від струму в мережі. Один з найдешевших і найнадійніших моделей на ринку. На виході дає стабільну напругу навіть якщо напруга в електромережі скаче так, що лампочки перегорають. Досить привабливий зовнішній вигляд. Виглядає як сучасний побутовий прилад, а не самопальний акумулятор. Можна підключати як комп'ютер, а й іншу побутову техніку. На відміну від багатьох інших моделей не пищить, як скажений, коли світло відключають. Попередня модель такими звуками весь будинок будила, а ця відносно тиха. Під час роботи не гуде. Коряве програмне забезпечення. По-перше, воно лише англійською чи китайською. По-друге, не відображається вхідна та вихідна частота мережі. Довелося заміряти осцилографом. Акумулятор чомусь ніколи не показує спочатку зарядку на 100%, а видає половину, а то й третину заряду. А за кілька хвилин показує 100%. Але це не критичний мінус, головне, що тримає заряд. Досить важкий, тобто просто так із кімнати до кімнати не потягаєш. користуюся Logicpower LPM-PSW-1000VA місяць і більше |
- Автоматична зарядка батарей струмом до 25А.
Модификації Logicpower LPM-PSW-1500VA
Ціни на Logicpower LPM-PSW-1500VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPM-PSW-500VA 500 ВА | від 5 942 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPM-PSW-800VA 800 ВА | від 7 353 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPM-PSW-1000VA 1000 ВА | від 7 946 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 1500 ВА | від 6 960 грн. | 23 пропозиції |
Загалом модель непогана, свою функцію виконує добре, а решта вже не так важливо.