ДБЖ Legrand Keor SP 1500VA IEC 1500 ВА (310189)
Фото 6 |
Legrand Keor SP 1500VA IEC 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Keor SP 1500VA IEC 1500 ВА
Усі ціни 11 →Legrand Legrand Keor SP 1500ВА/900Вт, 6хС13 (310189) | 9 128 грн. |
ДБЖ Legrand Keor SP 1500ВА/900Вт, 6хС13 310189 | 15 214 грн. |
ДБЖ LEGRAND Keor SP 1500ВА/900Вт, 6хС13 (310189) | 15 214 грн. |
ИБП Legrand Keor sp 1500ВА/900Вт, 6хС13 310189 | 7 129 грн. |
ДБЖ LEGRAND Keor SP 1500ВА/900Вт, 6хС13 (310189) | 15 214 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Legrand Keor SP 1500VA IEC
Ціни на Legrand Keor SP 1500VA IEC |
---|---|---|---|---|
Legrand Keor SP 1000VA IEC 1000 ВА | від 6 180 грн. | 12 пропозицій | ||
Legrand Keor SP 1500VA IEC 1500 ВА | від 7 092 грн. | 11 пропозицій | ||
Legrand Keor SP 2000VA IEC 2000 ВА | від 12 600 грн. | 4 пропозиції |