Вимикач Legrand Valena 770101 (770101)
Фото 3 |
Legrand Valena 770101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 770101
Усі ціни 15 →Legrand Legrand Valena (770101) 770101 | 244 грн. |
LEGRAND 10АХ 250В Valena Classic (770101) | 244 грн. |
Вимикач 10АХ 250В Valena Classic Legrand Автоматичні клеми алюміній 770101 | 244 грн. |
LEGRAND 10АХ 250В Valena Classic (770101) | 244 грн. |
Вимикач одноклавішний Legrand Valena алюміній 770101 | 244 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →