Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena 774353
Фото 4 |
Legrand Valena 774353 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 774353
Усі ціни 14 →Legrand Legrand Valena 774353 | 220 грн. |
LEGRAND 3 поста Valena Classic, Слоновая кость (774353) | 220 грн. |
Рамка 3 поста Valena Classic Legrand, Слонова кістка 774353 | 220 грн. |
Рамка трьохмісна Горизонтальна Legrand Valena слонова кістка 774353 | 220 грн. |
LEGRAND 3 поста Valena Classic, Слоновая кость (774353) | 220 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Legrand Valena 774353
Ціни на Legrand Valena 774353 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena 774353 | від 210 грн. | 14 пропозицій | ||
Legrand Valena 770493 | від 816 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena 774453 | від 220 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena 770353 | від 793 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →