Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800262
Schneider Asfora EPH5800262 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800262
Усі ціни 10 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800262 | 105 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Asfora сталь EPH5800262 | 103 грн. |
Рамка подвійна горизонтальна SCHNEIDER Asfora сталь EPH5800262 | 87 грн. |
Рамка подвійна горизонтальна Schneider Electric Asfora Сталь (EPH5800262) | 104 грн. |
SE Рамка 2м сталь EPH5800262 | 103 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →