Рамка для розетки / вимикача Legrand Niloe Step 863193
Фото 4 |
Legrand Niloe Step 863193 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Niloe Step 863193
Рамка Legrand 3-постова Niloe Step Білий (863193) | 87 грн. |
Рамка 3Х Legrand Niloe Step 863193 біла | 87 грн. |
Рамка 3-постова NILOE STEP біла [863193] Legrand | 79 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →