Розетка Legrand Valena Classic 770239 сріблястий
Товар застарів 730 грн. Призначення: комп'ютерна; Комплектація: розетка без рамки; Встановлення: в монтажну коробку; Можливість підключення: 2 роз'єми; Категорія кабелю: CAT 5e; Рівень захисту: Рівень захисту: IP20; Підключення дротів: затискне; Матеріал: пластик; Країна походження бренду: Франція; |
Legrand Valena Classic 770239 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Classic 770239
Ціни на Legrand Valena Classic 770239 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774231 | від 804 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 774139 бежевий | від 833 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Classic 774239 білий | від 771 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Classic 774131 слонова кістка | від 804 грн. | 1 пропозиція |