Розетка Legrand Valena Life 753540 слонова кістка
593 грн. Купити! Розетка одномісна Legrand Valena Life слонова кістка CAT5 RJ45 UTP 753540Ledmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Legrand Valena Life 753540 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Life 753540
Ціни на Legrand Valena Life 753540 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 753440 білий | від 584 грн. | 9 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 753540 слонова кістка | від 593 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 753640 сірий | від 664 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →