Розетка Legrand Valena Life 753442 білий
Legrand Valena Life 753442 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 753442 білий
Усі ціни 8 →LEGRAND Valena LIFE data socket RJ45 UTP CAT.6 white (753442) | 919 грн. |
LEGRAND Valena LIFE data socket RJ45 UTP CAT.6 white (753442) | 919 грн. |
Розетка информационная Legrand Valena LIFE RJ45 UTP CAT.6 белая 753442 | 788 грн. |
Legrand 753442 | 790 грн. |
Legrand Компютерна розетка Valena Life RJ45 категорія 6 ??UTP 1 вихід Біла | 949 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →